У Львові з банку викрали сейф

Правоохоронці розслідують крадіжку сейфу з приміщення філії одного з банків Львова.

Як повідомили у прес-службі Головного управління Національної поліції у Львівській області, правоохоронці проводять розслідування за фактом крадіжки сейфу з приміщення відділення одного з комерційних банків, яку було скоєно вночі 14 травня у місті Львові.

Зловмисники вибили отвір у цегляній стіні приміщення банку і викрали з фінансової установи сейф в якому знаходилися кошти у національній та іноземній валюті. Загальна сума викраденого встановлюється.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 КК України (Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому, – карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років).

Ведеться слідство, правоохоронці встановлюють  особи причетних до скоєння крадіжки.

За інформацією джерел у правоохоронних органах, крадіжку було скоєно з приміщення львівської філії ПАТ «Банк Січ».  У викраденому сейфі знаходилися кошти в іноземній та національній валюті на загальну суму 125 тис. грн. Приміщення банку знаходиться під охороною однієї з недержавних  охоронних компаній.

Loading...