У Львові вшанували пам’ять американських пілотів, які поховані на Личаківському цвинтарі

У Львові сьогодні в рамках відзначення днів Америки вшанували пам’ять американських пілотів похованих на Личаківському цвинтарі.

У покладанні квітів та вшануванні пам‘яті загиблих американських пілотів хвилиною мовчання, взяли участь Надзвичайний і Повноважний посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, керівництво Міністерства оборони США, очільники міста та області та близько 100 військовослужбовців і городян.

Цього року 28 травня Надзвичайний та Повноважний Посол США Джеффрі Пайєтт вперше з часів незалежності України, спільно з представниками України та Польщі, вшанували пам’ять американських пілотів, які поховані на Личаківському кладовищі.

Як повідомили у регіональному медіа-центрі Міністерства оборони, сьогодні на Львівщині з дводенним візитом перебуває делегація командування Сухопутних військ Збройних сил США в Європі на чолі із командувачем Сухопутних військ Збройних сил США в Європі генерал-лейтенантом Фредеріком Беном Ходжесом.

Візит в Україну американських військових передбачений міжнародним військовим співробітництвом Збройних сил України і відбувається також у рамках культурного фестивалю «Дні Америки» у Львові. Іноземна делегація відвідала Міжнародний центр миротворчості та безпеки (Яворівський військовий полігон), де ознайомилася із ходом  бойової підготовки, члени делегації поспілкувалися із групою розмінування з числа українських та американських військовослужбовців.

Довідка. Щороку американці відзначають День Пам’яті. Це національне свято США, яке відзначається щорічно в останній понеділок травня. Цей день присвячений пам’яті американських військовослужбовців, що загинули у всіх війнах і збройних конфліктах, в яких США брали участь.

 

Loading...