У Львові викрили підпільну АЗС

У Львові 17 травня працівники податкової міліції викрили і припинили діяльність нелегальної автозаправної станції, яка спеціалізувалася на реалізації дизпалива сумнівного походження.

Як повідомили у прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, в ході слідчих дій задокументовано факти реалізації і функціонування підпільної АЗС, вилучено 23 тис. літрів дизпалива невідомого походження орієнтовною вартістю 460 тис.грн. та чорнові записи про надходження і відпуск пального.

Порушено клопотання про накладення арешту на майно у судовому порядку.

Тривають слідчі дії в межах кримінального провадження за статтею 204 КК України за фактом незаконного зберігання і збуту підакцизних товарів.

Як зазначив перший заступник начальника ГУ ДФС у Львівській області Олег Стельмащук, з початку 2016 року це вже третя  нелегальна АЗС, діяльність якої припинено податковою міліцією Львівської області. По перших двох фактах у Дрогобичі і у Львові матеріали вже передано до суду, а в одному з них вже є судове рішення про конфіскацію АЗС і штрафні санкції на понад 66 тис. гривень.

 

Loading...