У Львові відкрили справу за розтрату коштів під час шахового чемпіонату

Правоохоронні органи Львівщини перевірили ситуацію з оплатою послуг з організації та проведення чемпіонату світу з шахів серед жінок у Львові. Про це повідомляє офіційний сайт Львівської обласної державної адміністрації.

Зокрема, вони встановили, що службові особи, у змові з підрядниками, вчинили розтрату бюджетних коштів.

Такі факти правоохоронці виявили за результатами перевірки, яку ініціював голова ЛОДА Олег Синютка.

З цього приводу порушено кримінальну справу за статтею 191 ч. 2 Кримінально кодексу України – зловживанням службовим становищем.

Раніше Синютка створив спеціальну комісію у складі представників Держфінінспекції, Національної поліції, обласної прокуратури, служби безпеки.

Він дав завдання перевірити виставлені рахунки, зокрема за проживання, харчування й оренду залу під час шахового чемпіонату.

Як повідомило джерело у правоохоронних органах, кошти на проведення чемпіонату світу з шахів у Львові надавали з обласного та міського бюджетів, а їхнім розпорядником виступала громадська організація, яка займалася організацією проведення турніру у Львові. За даними джерела, наразі вирішується питання про вилучення документації для проведення судово-бухгалтерської експертизи, яка встановить суму завданих збитків, передає УНІАН.

Нагадаємо, переможницю Хоу Іфань нагородили у Львові короною з воску, скляною медаллю та бурштиновою картиною.

Loading...