У Львові судом стягнуто зі забудовників 1,4 млн. гривень

Замовники будівництва ухилялися від виконання умов договорів, укладених із міською радою про пайову участь, повідомляє Щоденний Львів.

«Завдяки прокуратурі бюджет Львова поповниться на 1,4 млн. гривень», – повідомили в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли подробиці:

«Господарським судом Львівської області задоволено позов Львівської місцевої прокуратури №2 та постановлено стягнути з приватного підприємства – замовника будівництва багатоповерхового житлового будинку на вулиці Уляни Кравченко – більше 600 тисяч гривень заборгованості зі сплати пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Львова. Аналогічно майже 800 тисяч гривень пайового внеску підлягає стягненню із замовника будівництва на вулиці Яцкова відповідно до рішення Шевченківського районного суду, постановленого за позовом прокуратури Львівської області. Підставою для застосування прокурорами представницьких повноважень в обох випадках стали факти ухилення від виконання умов договорів, укладених із Львівською міською радою про пайову участь. Відтак, за рішенням судів, загалом майже 1,4 млн. гривень постановлено відшкодувати до бюджету у примусовому порядку».

Loading...