У Львові спорудили найбільший в Україні пряниковий будинок

На площі Ринок львівська майстерня пряників «Юрашки» звела будинок площею 9,6 кв. м, дах та стіни якого зроблені з цеглинок-пряників. Його внесли до національного реєстру рекордів України в категорії «Кулінарне мистецтво», повідомляє Zaxid.net.

До цього майстерня готувалася заздалегідь. Замішували тісто та випікали цеглинки і декор цілий тиждень. Монтувати конструкцію почали ввечері у четвер, а декорували з шостої ранку п’ятниці.

«Було троє пекарів, було більше ніж 15 художниць, які допомагали розмальовувати пряники, монтувало десь людей дев’ять», — розповіла арт-керівник Львівської майстерні пряників «Юрашки» Дарина Форманюк.

Для рекордного будинку знадобилося 500 кг тіста, з нього спекли 2 355 цеглинок-пряників. Також використали 250 кг борошна, 50 кг масла, 50 кг меду та 500 яєць.

«Майстерня «Юрашки» зробила вперше такий крок, представила надзвичайно таку гарну споруду. До того ж витримавши всі правила реєстрації рекордів, тобто всі ці цеглинки з яких створений цей шедевр є їстівними», — сказала керівник національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

Будинок на площі Ринок стоятиме ще чотири дні. У випадку дощу для нього придумали накриття.

 

Loading...