У Кремлі заявили, що нової інформації про долю Савченко і росіян Александрова і Єрофєєва немає

У Кремлі заявили, що нової інформації про вирішення питання щодо долі незаконно засудженої в РФ української льотчиці Надії Савченко і засуджених українським судом російських спецназівців Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва немає.

Про це прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков сказав журналістам, передає УНІАН.

«Поки що немає якихось нових елементів, і мені нема чого додати… Безумовно, був обмін думками з цього приводу, ми про це повідомляли. Про долю згаданих громадян чогось нового сказати мені нічого», – сказав Пєсков, відповідаючи на питання чи відповідає дійсності інформація про те, що вирішення питання стосовно Савченко і росіян Александрова і Єрофєєва пригальмувалося.

Як повідомлялося, суд РФ 22 березня засудив Савченко до 22 років ув`язнення за нібито вбивство російських журналістів, які незаконно перебували на сході України для інформаційного супроводу російських бойовиків. Також суд виніс рішення зобов`язати льотчика виплатити штраф у 30 тис. рублів за ”незаконний перетин кордону”.

Президент України Петро Порошенко після винесення вироку Савченко заявив, що Україна готова передати РФ затриманих на Донбасі російських спецназівців Александрова і Єрофєєва в обмін на звільнення української льотчиці.

24 квітня Порошенко заявив, що домовився з президентом РФ Володимиром Путіним про алгоритм і терміни звільнення Савченко.

29 квітня стало відомо, що Савченко заповнила всі документи на екстрадицію.

 

 

Loading...