Стало відоме ім’я львів’янина із «Нічних вовків»

Користувачі соцмереж знайшли скандального байкера, який на мотоциклі зі львівськими номерними знаками поїхав з байкерами пропутінського мотоклубу «Нічні вовки» в Європу. Ним виявився громадянин України Алхіменко Олександр Анатолійович, 1965 р.н.

За інформацією видання «Львівський портал», він живе у Львові на вул. Кульпарківській.

Олександр Алхіменко зареєстрований у Facebook. Більшість його друзів – байкери з Росії. В тому числі і з пропутінського клубу «Нічні вовки». Алхіменко є учасником груп у соцмережі, як Мотоклуб «Нічні Вовки»/ Night Wolves MG (2 181 учасник), Мотопротест, Федерація мототуризму Росії, Мотоклуб вночі В’лці – Б’лгарія/ Night Wolves MG – Bulgaria, Road Victory WW2.

Видання «Обозреватель» з посиланням на джерела у прикордонній службі повідомляє, що 6 травня Алхіменко на мотоциклі «Suzuki», д.н. «ВС5291АА» перетнув кордон республіки Польща на через пункт пропуску «Шегині» у Мостиському районі. З Європи він ще не повертався.

Алхіменка неодноразово помічали разом із байкерами мотоклубу «Нічні вовки»

Зазначимо, що російський мотоклуб «Нічні вовки» відомий тим, що підтримує політику Путіна та російську агресію в Україні.

Мотопробіг «Нічних вовків» розпочався 29 квітня у Москві. Маршрут мав пройти по території Білорусі, Польщі, Словаччини, Австрії, Чехії та завершитися 9 травня в Берліні. 8 травня у центрі Праги сотні активістів влаштували їм «коридор ганьби».

Loading...