Справу про вибухи у Львові під час яких постраждали міліціонери перекваліфіковано на замах

Справу про вибухи у Львові в липні 2015 року, під час яких постраждало двоє міліціонерів, перекваліфіковано з терористичного акту на замах пов`язаний з професійною діяльністю.

Про це сьогодні заявив під час брифінгу на 8-й міжнародній конференції “Захист демократичних цінностей і дотримання прав людини у діяльності спецслужб” голова СБУ Василь Грицак, передає УНІАН.

“Справа була відкрита за статтею терористичний акт. Відпрацювавши усі матеріали вона була перекваліфікована і передана для подальшого провадження працівникам поліції”, – заявив Грицак.

Він зазначив, що матеріали справи свідчили про те, що злочин було скоєно для перешкоджання професійній діяльності працівників міліції.

З якими справами міг бути пов`язаний замах на міліціонерів та чи є напрацювання щодо замовників і виконавців злочину, Грицак не повідомив.

Як повідомлялося, у Львові вранці 14 липня 2015 року з інтервалом в одну годину пролунали вибухи у двох дільничних пунктах міліції Шевченківського району. В результаті вибухів постраждали двоє міліціонерів. Обидва правоохоронці були госпіталізовані у тяжкому стані. У жінки ампутували ногу і видалили нирку, чоловік дістав множинні поранення тіла та голови.

За фактами вибухів у Львові було відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258 ККУ (терористичний акт).

Loading...