Савченко прилетіла в Україну

Президентський літак із українською льотчицею та народним депутатом Надією Савченко приземлився в аеропорту ”Бориспіль”.

Про це йдеться у Twitter на сторінці президента України Петра Порошенка.

”Президентський літак з Героєм України Надією Савченко приземлився!”, – йдеться у повідомленні.

“Дуже дякую всім людям за те, що ви боролися за мене і за кожного”, – сказала Савченко під час спілкування з журналістами в аеропорту “Бориспіль” після повернення з російського полону.

Вона додала, що дякує тим, хто бажав їй добра, адже завдяки цьому вона “вижила”, а також тим, хто бажав їй зла, адже “назло вам я вижила”.

“І хочу сказати дякую тим, хто був байдужий. Дякую, що не заважали”, – додала льотчиця.

Крім того, Савченко заявила, що їде в Адміністрацію президента, де відбудеться її прес-конференція.

Савченко, звертаючись до представників мас-медіа, сказала: “Повірте, я відповім на всі ваші запитання. На найпаскудніші ваші запитання, на найкращі ваші запитання. Повірте, я нічого не боюся”.

Як повідомлялося, суд Російської Федерації 22 березня засудив Савченко до 22 років ув’язнення за нібито вбивство російських журналістів, які незаконно перебували на сході України для інформаційного супроводу російських бойовиків. Також суд виніс рішення зобов’язати льотчика виплатити штраф у 30 тис. рублів за «незаконний перетин кордону».

Президент України Петро Порошенко після винесення вироку Савченко заявив, що Україна готова передати РФ затриманих на Донбасі російських спецназівців Александрова і Єрофєєва в обмін на звільнення української льотчиці.

24 квітня Порошенко заявив, що домовився з президентом РФ Володимиром Путіним про алгоритм і терміни звільнення Савченко.

29 квітня стало відомо, що Савченко заповнила всі документи на екстрадицію.

Loading...