Порошенко і Кононенко причетні до офшору, який торгує з “Газпромом” – журналіст

Заступник генерального директора корпорації “Рошен” Сергій Зайцев є беніфіціаром офшорної компанії Intraco Management Ltd, зареєстрованої на Британських Віргінських островах. 

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст Дмитро Гнап, посилаючись на дані “Панамського архіву”, передає ТСН.

За його словами, Зайцев також є співвласником ТОВ “Центрально-Європейська Кондитерська Фабрика”. Дмитро Гнап також додав, що у документі вказується адреса реєстрації Зайцева: Київ, вул. Електриків 29-а.

“Саме за цією адресою на Рибальському острові в Києві зареєстроване ціле гніздо фірм старих друзів: Порошенка, Кононенка, Зайцева, Свинарчука (Гладковського)”, – пише журналіст.

За цією адресою знаходиться штаб-квартира заводу “Ленінська кузня”, акціонером якої є президент України Петро Порошенко, а компанія “Рошен” зареєстрована за адресою: м.Київ, вул. Електриків, 26/9.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що нібито пов’язана з президентом Intraco Management Ltd займається торговими операціями з продуктами, а також паливом виробництва Московського НПЗ, що належить “Газпрому”
 

Loading...