Порошенко анонсував суттєве підвищення зарплат суддям

Президент України Петро Порошенко анонсував суттєве підвищення посадових окладів суддям, які успішно пройдуть кваліфікаційне оцінювання у разі ухвалення законопроекту про судоустрій та статус суддів.

Про це він заявив на засіданні Ради з питань судової реформи, учасники якого обговорювали проект змін до Конституції України в частині проведення судової реформи, а також проект нового закону «Про судоустрій та статус суддів», йдеться в повідомленні прес-служби глави держави.

За словами глави держави, законопроектом щодо судоустрою та статуту суддів передбачено підвищення рівня оплати праці суддів.

«Я впевнений в тому, що для суддів, які успішно пройдуть кваліфікаційне оцінювання, а також тих, які будуть набрані за новим конкурсом, проект закону передбачає суттєве підвищення посадових окладів.

Це також дуже важлива складова цієї реформи. Щоб ми не наразилися на «граблі» попередніх помилок, коли оголошується чесний конкурс, намагаючись набрати місцевих прокурорів із зарплатою у 1800 гривень, а потім дивуємося, чому адвокати, провідні юристи не беруть участь у тому конкурсі», – цитує слова глави держави його прес-служба.

Порошенко наголосив, що проект закону є збалансованим, і це також є гарантією незалежного, неупередженого, справедливого, проукраїнського суду.

 

Loading...