Набув чинності новий порядок формування тарифів на воду

17 травня 2016 року набув чинності Порядок формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

“Порядок формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затверджений постановою НКРЕКП № 302, 17 травня офіційно оприлюднений в “Офіційному віснику України”. Цей Порядок набрав чинності з дня його офіційного опублікування”, – йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням, зазначений документ визначає механізм формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для суб’єктів природних монополій, які провадять або мають намір провадити господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення, ліцензування якої здійснюється НКРЕКП, пише zaxid.net.

“Положення зазначеного документа спрямовані на стимулювання підприємств до зниження енергоємності та оптимізації організації виробничих процесів”, – йдеться у повідомленні.

“Механізм формування тарифів передбачає зниження навантаження на державний бюджет та одночасно повинен забезпечити стале функціонування підприємств водопровідно-каналізаційного господарства”, – повідомляє прес-служба.

Нагадаємо, 2 вересня 2015 року Кабінет міністрів ухвалив поставу, яка припиняє практику застосування єдиного тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення.

Loading...