На Львівщині зросла кількість госпіталізованих з харчовим отруєнням після весілля

На Львівщині зросла до 31 особи кількість госпіталізованих з харчовим отруєнням після святкування весілля в ресторані міста Новояворівськ.

Як повідомили у департаменті цивільного захисту Львівської ОДА, станом на 19 травня в інфекційне відділення Новояворівської міської лікарні в стані середньої важкості госпіталізована 21 особа, з них 6 дітей з діагнозом – гострий гастроентерит.

У інфекційному відділенні Бориславської міської лікарні у стані середньої важкості госпіталізовано 10 осіб, з них 1 дитина з діагнозом гострий гастроентерит.

Причина можливого отруєння з’ясовується.

Як повідомлялося, на Львівщині після святкування весілля із харчовим отруєнням госпіталізовано 14 осіб, з них 6 дітей.

Масове захворювання сталося внаслідок вживання їжі під час весілля, що відбувалось 14 травня в ресторані міста Новояворівськ Яворівського району.

Перші пацієнти почали звертатись у Новояворівську районну лікарню в другій половині дня 16 травня. Станом на 18 травня в інфекційне відділення лікарні в стані середнього ступеня тяжкості госпіталізовано 14 осіб, з них 6 дітей, з діагнозом «гострий гастроентерит».

Наймолодшій постраждалій дитині один рік, найстаршому 51 рік.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 326 КК України (порушення правил зберігання, використання, перевезення мікробіологічних або інших біологічних агентів чи токсинів, інших правил поводження з ними, якщо воно створило загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків або заподіяло шкоду здоров`ю потерпілого).

Loading...