На Львівщині в госпіталізованих з отруєнням після весілля діагностовано сальмонельоз

На Львівщині до 39 осіб зросла кількість госпіталізованих з харчовим отруєнням після святкування весілля в ресторані міста Новояворівськ.

Як повідомили у департаменті цивільного захисту Львівської ОДА, станом на 22 травня госпіталізовано 39 осіб, у т.ч. 11 дітей з числа осіб, які перебували на весіллі 14 травня в ресторані “Соната” міста Новояворівськ Яворівського району.

Попередній діагноз “гостра кишкова інфекція”, в частини із них уточнено на  «сальмонельоз».

Стан більшості пацієнтів  середньої важкості.

Причина отруєння з’ясовується.

Як повідомлялося, 18 травня на Львівщині після святкування весілля з діагнозом «гострий гастроентерит» госпіталізовано 14 осіб, з них 6 дітей. Масове захворювання сталося внаслідок вживання їжі під час весілля, що відбувалось 14 травня в ресторані міста Новояворівськ Яворівського району. Перші пацієнти почали звертатись у Новояворівську районну лікарню в другій половині дня 16 травня. Наймолодшій постраждалій дитині один рік, найстаршому 51 рік.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 326 ККУ (порушення правил зберігання, використання, перевезення мікробіологічних або інших біологічних агентів чи токсинів, інших правил поводження з ними, якщо воно створило загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків або заподіяло шкоду здоров`ю потерпілого).

 

Loading...