Міністр фінансів пообіцяв ліквідувати податкову міліцію

Міністр фінансів України Олександр Данилюк обіцяє швидку ліквідацію податкової міліції.

«Як я вже заявляв, ми ліквідуємо податкову міліцію. У мене є практичний план, як це зробити, і це питання місяців, а не років, як було раніше. А можливо, й швидше», – заявив Данилюк, виступаючи на форумі в Києві, передає УНІАН.

Міністр підкреслив, що «автоматами гроші в бюджет не повернеш», тому потрібно відмовлятися від людей з автоматами й створювати аналітичний центр, який працюватиме не з автоматом, а з інтелектом.

Як повідомлялося,  УНІАН, Кабінет міністрів України схвалив і відправив на повторне обговорення до Верховної Ради оновлені редакції проектів законів про реформу Державної фіскальної служби (ДФС), підготовлені в рамках виконання програми реформ, затвердженої ключовим кредитором країни Міжнародним валютним фондом. Перегляд проектів був необхідний у зв`язку зі зміною уряду.

Підготовлені документи стосуються створення єдиного територіального органу ДФС на рівні регіонів із подальшою оптимізацією діяльності й скороченням персоналу, спрощення адміністративного оскарження грошових зобов`язань платника, а також розмежування напрямків діяльності ДФС із закріпленням кожного з напрямків за заступником керівника служби.

Раніше прем`єр-міністр України Володимир Гройсман зазначав, що реформа ДФС, і особливо реформа на митниці, є пріоритетом фінансово-економічного блоку уряду.

 

Loading...