Львів’янин протягнув зубами 16-тонний автобус

Відомий львівський богатир Олег Скавиш встановив світовий рекорд. Стронгмен 34 метри тягнув 16-тонний автобус. І все це не руками, а за допомогою зубів, повідомляє Zaxid.net.

Богатир не раз тягав трамваї. Нещодавно впорався із кораблем. А от автобус трапився вперше. Аби досягти ваги 16 тонн, в салон посадили ще двох людей. Коли стронгмен взявся за ланцюг, публіка завмерла. Та з першої спроби рекорд виявився йому буквально «не по зубах». Богатир підкорив тягар із другої спроби.

«Найбільше, що мене вразило, це коли він після першої спроби сказав глядачам: не хвилюйтеся, все буде добре. І як він ходив, як він налаштовувався. Він був такий потужний, це була така буря. Здавалося, він міг не тільки цей автобус, а й весь термінал аеропорту посунути», – розповіла глядачка Анна.

Щоб пересунути тягар на 34 метри Тягнизубові знадобились 57 секунд. Львівський «котигорошко» зізнається: це досягнення значно складніше за всі попередні.

«Саме тут найбільша сила тертя. По рейсах або по воді вона менша. Можна більшу вагу потягнути. А тут вага та, що є», – пояснив світовий рекордсмен Олег Тягнизуб.

У світі схожі трюки вже показували. Однак українець підкорив вагу на одну тонну більшу, ніж його попередники.

«Він без будь-яких пристосувань, лише за допомогою своїх сил зрушив з місця і протягнув цей автобус. А ще ми виміряли нахил поверхні – нуль градусів», – розповів представник «Книги рекордів України» Ігор Підчібій.

Відеозаписи події передадуть до «Книги рекордів Гіннеса». Там здобуток львів’янина мають офіційно зареєструвати.

 

Loading...