Львівська поліція почала розслідування розтрати на чемпіонаті світу з шахів

Поліція Львівщини порушила кримінальну справу за фактом розтрати бюджетних коштів при організації чемпіонату світу з шахів серед жінок.

Про це 25 травня повідомила прес-служба Львівської облдержадміністрації.

«Правоохоронні органи Львівщини перевірили ситуацію із оплатою послуг з організації та проведення чемпіонату світу з шахів серед жінок у Львові. Зокрема вони встановили, що службові особи у змові з підрядниками вчинили розтрату бюджетних коштів. Такі факти правоохоронці виявили за результатами перевірки, яку ініціював голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка», – йдеться у повідомленні прес-служби ЛОДА.

Зазначимо, що 16 травня голова Львівської ОДА Олег Синютка створив спеціальну комісію для перевірки витрат організаторів чемпіонату світу з шахів серед жінок. За кілька днів до цього самі організатори звинуватили Львівську ОДА у невиплаті 1,5 млн грн, які виділили з обласного бюджету на підготовку матчу між Марією Музичук та Хоу Іфань.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка підтвердив , що ЛОДА не перерахувала 1,5 млн грн, які витрачені на підготовку до чемпіонату світу з шахів. Однак зазначив, що спершу облдержадміністрація перевірить усі витрати львівської дирекції з підготовки цього чемпіонату.

«У мене є інформація, що деякі витрати проводилися без проведення тендерних процедур. Також у мене є інформація, що по деяких рахунках, які представлені до оплати, перевищена середня вартість, яка є на сьогодні по Львову», – пояснював Олег Синютка.

Водночас керівниця львівської дирекції з підготовки шахового матчу Наталя Обозненко розповіла, що Львівська облдержадміністрація заборгувала організаторам 1,5 млн грн.

За її словами, ці кошти мають покрити витрати на проживання учасників офіційних делегацій шахісток, на проведення офіційної церемонії відкриття матчу, на зйомку промоційного відео і сюжетів телепередач «Львів шахова столиця України», на видавництво книжки «Львів шахова столиця України», на оренду комп’ютерного обладнання для проведення чемпіонату, а також на оренду Палацу Потоцьких.

За матеріалами Zaxid.net

 

Loading...