Лауреатом премії Кривенка стала журналіст-розслідувач Наталія Седлецька

Лауреатом премії імені Олександра Кривенка «За поступ у журналістиці» 2016 року стала журналістка і ведуча тевізійної програми розслідувань «Схеми. Корупція в деталях» Наталія Седлецька.

Оголошення імені переможця і урочиста церемонія нагородження Наталії Седлецької відбулось у межах Львівського Медіафоруму 27 травня, повідомляє  ZAXID.NET.

28-річна Наталія Седлецька працює у телевізійній розслідувальній журналістиці з 2009 року – спочатку на телеканалі ТВі, пізніше на «Радіо Свобода». З липня 2015 працює автором та ведучої програми розслідувань «Схеми. Корупція в деталях», яка виходить в ефір на телеканалі UA:Перший.

Традиційно вручення однієї з найбільш престижних премій для українських журналістів супроводжується Лекція Свободи, яку щороку виголошує відома персона. Цього року Лекцію Свободи виголосив лідер рок-гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук.

Щорічна премія імені Олександра Кривенка «За поступ у журналістиці» вручається з 2004 року. Засновником премії є «Капітула Поступу», що складається з друзів та колег Олександра Кривенка, що трагічно загинув у квітні 2003 року. У минулому цю премію отримували Сергій Рахманін, Володимир Ар’єв і Наталія Дмитрук, Сергій Лещенко, Вахтанг Кіпіані, Марчін Войцеховський, Олена Притула, Мустафа Найєм, Юлія Мостова, Костянтин Усов, Олекса Шалайський, Крістіна Бердинських, Левко Стек.

Із 2014 року організацією щорічної Лекції Свободи, визначенням лауреатів та врученням премії «За поступ у журналістиці» імені Олександра Кривенка займається Школа журналістики УКУ.

 

Loading...