ГПУ направила в суд обвинувачення стосовно екс-командира львівського “Беркуту”

Генпрокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно колишнього командира батальйону міліції особливого призначення “Беркут” ГУМВС України в Львівській області.

Про це повідомляє Espreso.tv з посиланням на прес-службу ГПУ.

“Генеральною прокуратурою України 24.05.2016 до Печерського районного суду міста Києва направлено обвинувальний акт стосовно колишнього командира батальйону міліції особливого призначення “Беркут” ГУМВС України в Львівській області, за фактами вчинення протиправних дій під час протестних акцій”, – йдеться у повідомленні ГПУ.

Обвинуваченому інкримінується перевищення влади та своїх службових повноважень під час подій 18.02.2014 року на вулицях Інститутській, Кловському узвозі та Михайла Грушевського в Києві.

Повідомляється, що в результаті злочинних дій командира “Беркуту” постраждали 72  учасника протестних акцій.

Також йому закидають “перешкоджання законній професійній діяльності журналістів та застосування насильства до 2 журналістів, що в сукупності призвело до тяжких наслідків, а також організації погроз заподіяння шкоди здоров’ю, заподіянні легких тілесних ушкоджень та побоїв керівнику політичної партії України – народному депутату України, народним депутатам України у зв’язку з їх державною та громадською діяльністю”.

 

Loading...