Два львівські виші увійшли до десятки найкращих в Україні

Центр міжнародних проектів «Євроосвіта» презентував ювілейний – десятий академічний рейтинг вищих навчальних закладів країни «Топ-200 Україна». До десятки лідерів увійшли і два львівські виші – Національний університет «Львівська політехніка» та Львівський національний університет імені Івана Франка, повідомляє Zaxid.net.

Причому «Львівська політехніка» в цьому рейтингу випереджає університет Франка: «Львівська політехніка» – на 5-й позиції, ЛНУ ім. Івана Франка – на 9-й.

Інтегральний індекс у рейтингу представлено трьома складниками: якість науково-педагогічного потенціалу, якість навчання та міжнародне визнання. Окрім того, для ранжування ВНЗ у 2015/2016 році додатково було введено критерій «Інноваційна діяльність університетів». Цей критерій кількісно вимірювався обсягом інвестицій, зроблених приватним, високотехнологічним бізнесом в стартапи університетів.

Як видно з рейтингу, лідерами останніх років і надалі є Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут» та Київський національний університет ім. Тараса Шевченка.

 

Loading...