ЄС вимагає негайно звільнити Савченко

Євросоюз вимагає негайно звільнити Надію Савченко. На цьому наголошується у поширеній у понеділок заяві Європейської служби зовнішньої діяльності.

«Повідомлення про сухе голодування Надії Савченко викликають надзвичайне занепокоєння. Європейський Союз продовжує закликати до негайного звільнення Надії Савченко», – заявили в ЄС, пише Укрінформ.

У заяві також наголошується, що Росія несе відповідальність за стан здоров’я та дотримання прав людини осіб, яких вона ув’язнила.

Нагадаємо, 3 березня у Донецькому міському суді Ростовської області відбулися фінальні дебати у справі народного депутата України Надії Савченко, під час яких очікувалося надання їй останнього слова. Але суддя перервав засідання та призначив наступне на 9 березня. На знак протесту проти цього судилища Надія оголосила сухе голодування, яке триває вже три дні.

Додамо, що 8 березня о 12:00 у Львові буде організована хода громадян. Збір у Львові відбудеться біля пам’ятника Шевченку на площі Свободи. Звідти учасники акції мають намір вирушити колоною до Генерального консульства Російської Федерації у Львові, щоб передати свої вимоги президенту РФ та висловити свою підтримку ув’язненій Надії Савченко напередодні оголошення рішення суду.

Зазначимо, що аналогічні акції на підтримку української полоненої льотчиці Надії Савченко відбулися у Нью-Йорку, Чикаго, в Празі (Чеська Республіка).

Цивілізована світова спільнота вимагає від путінського режиму негайного звільнення Савченко. У випадку продовження свавілля з боку Кремля у Європарламенті вимагають запровадження подальших політичних і економічних санкцій проти Росії.

Loading...