В Одесі збудують 23-25-поверховий житловий будинок на 1 тисячу мешканців

Архітектурно-містобудівна рада при управлінні архітектури та містобудування Одеської міської ради схвалила будівництво 23-25-поверхового житлового будинку з вбудованими громадськими приміщеннями та паркінгом в історичному районі «Сахалінчик».

Це будівництво передбачає схвалений 2 березня на засіданні містобудівної ради детальний план території у межах вулиць: Середньофонтанської, Водопровідної, Артилерійської та 3-го Водопровідного провулка, передає УНІАН.

Згідно з Генпланом, ця зона відноситься до резервних територій розвитку багатоквартирної житлової та громадської забудови. Територія розроблюваного детального плану охоплює 70 га.

Цей «квадрат» характеризується як промзона, але, як стверджують проектанти, значна частина залізничних шляхів, що дислокуються тут, не використовується, як і виробничі приміщення. Також, згідно з проектом, розташована в даному районі стара будівля буде знесена.

Тут планується зведення будинку на 800 квартир (на 1 тис. мешканців) площею 34 тис. кв. м.

У перспективі – реконструкція залізничної ділянки: частину «опустять» під землю, нагорі буде транспортна розв`язка. Планується розширення доріг і всю подальшу реконструкцію вулиць проводити з урахуванням обладнання велодоріжок.

Інвестор проекту – ТОВ «Валео-Інвест», проектна організація – ТОВ «Алькабір-Буд».

Довідка УНІАН. В Одесі у середині 19-го століття частина території району «Сахалінчик» за залізничним вокзалом уздовж сучасних вул. Водопровідна, Середньофонтанська, Артилерійська і 3-го Водопровідного провулка почала забудовуватися казармами і будинками для персоналу в`язниці. Пізніше на цій території розташувалися тимчасові табори для ув`язнених, яких етапували на Сахалін. Звідси назва – «Сахалінчик».

Loading...