«Укрнафта» почала буріння у Львівській області першої свердловини в 2016 році

Найбільша українська нафтовидобувна компанія «Укрнафта» розпочала буріння першої цього року свердловини із запасами нафти, яка розташована на Верхньомасловецькому нафтовому родовищі у Львівській області, повідомляє прес-служба компанії.

Як зазначається у повідомленні, на Bерхньомасловецькому нафтовому родовищі ПАТ «Укрнафта» у Львівській області розпочалося буріння першої у 2016 році свердловини. Ця свердловина матиме коротку ділянку горизонтального стовбура (~ 200 м), орієнтованого на високий коефіцієнт проникності горизонту. Згідно з очікуваннями, введення свердловини в експлуатацію відбудеться в середині 2016 року. Прогнозована початкова продуктивність становитиме приблизно 50 тонн на добу. Будівництво свердловини стало можливим завдяки нещодавньому вдалому бурінню першої горизонтальної свердловини, орієнтованої на інший продуктивний горизонт на тому самому родовищі.

В разі успішного введення в експлуатацію свердловини, заплановано буріння ще принаймні п’яти нових горизонтальних свердловин на тій самій ділянці родовища. Це забезпечить надходження інвестицій у відродження виснажених нафтових родовищ на цій теріторії, підвищить коефіцієнт нафтовіддачі та збільшить ресурсну базу підпріємства.

Loading...