У Львові знову призупинили подачу тепла до будинків

«Львівтеплоенерго» відсьогодні, 28 березня, упродовж дня призупиняє опалення житлових будинків через підвищення зовнішньої температури, повідомляє Zaxid.net.

«Найімовірніше, теплоенерго працюватиме в такому режимі цей тиждень. Це залежатиме від погоди і щоденної температури», ― повідомила прес-секретар ЛКП «Львівтеплоенерго» Ганна Пищула.

Наразі про повне припинення теплопостачання не йдеться. Адже для цього потрібно, аби впродовж трьох діб середня добова темп утримувалась не нижче ніж 8 градусів.

Крім цього, у житлових будинках, які обладнані загальнобудинковими лічильниками, мешканці можуть самостійно регулювати подачу тепла.

«Власне наші міські мережі – вони ж подають тепло до будинку. А вже в будинку люди можуть прийти і закрутити в підвалі вентиль, з якого в будинок заходить опалення. Зазвичай це робить хтось відповідальний в будинку, кого обирають мешканці. Але люди про це ще не до кінця знають. Тому тут питання до ЖЕКів – провести роз’яснювальну роботу. Ну і звичайно – градус теплоносія на теплоенерго буде максимально зменшений. І я думаю, в квітні ми мали б припиняти опалювальний сезон. Але поки ще вночі буде холодно, будемо підтримувати належну температуру», ― зазначив під час виїзного брифінгу 28 березня міський голова Львова Андрій Садовий.

 

Loading...