У Львові учасники акції на підтримку Надії Савченко провели мітинг

У Львові близько двох сотень городян взяли участь в акції на підтримку полоненої української льотчиці Надії Савченко.

На площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку, учасники акції розгорнули плакати з написами «Свободу Надії Савченко!», «Росія – припини ганебний суд». Присутні тримали державні прапорці України та листівки з фото Надії Савченко.

Під час мітингу активісти закликали світову спільноту долучитися до звільнення української льотчиці.

Після завершення виступів, учасники пройшли колоною центром міста до будівлі генерального консульство російської Федерації у Львові. Установа була зачинена, тому присутні повішали на вхідній брамі український прапор і великий портрет Надії Савченко.

Як повідомлялося, 6 березня в Україні та за кордоном відбулися акції на підтримку та з вимогою до Росії звільнити Савченко.

Українка оголосила з 4 березня сухе голодування у відповідь на знак протесту проти зволікання з винесенням їй вироку після того, як на суді в Донецьку Ростовської області Росії, де того дня очікували на завершення слухань після останнього слова Савченко, суддя неочікувано закрив засідання й оголосив перерву до 9 березня.

При цьому ще в середині грудня Савченко оголосила «звичайне» голодування.

Савченко звинувачують в Росії у вбивстві двох російських журналістів, а також у незаконному перетинанні російського кордону. Українка та її захист відкидають звинувачення і заявляють, що на момент загибелі російських журналістів її вже захопили у полон бойовики, які потім примусово переправили до Росії.

2 березня державне обвинувачення зажадало, щоб суд засудив Савченко до 23 років позбавлення волі в колонії загального режиму.

Loading...