У Львові сьогодні попрощалися з двома військовослужбовцями, які загинули в зоні АТО

У Львові сьогодні попрощалися з двома військовослужбовцями, які загинули під час бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції  ще у 2014 та на початку 2015 року, але тільки тепер вдалося їх ідентифікувати – Коренівським Віктором та Дзюбаном Максимом.

У львівському Гарнізонному храмі святих апостолів Петра та Павла відбулася заупокійна панахида. Звідти похоронна процесія пішою ходою вирушила через центр міста до Личаківського кладовища, де поховали бійців на полі почесних поховань №76.

Довідка.

Коренівський Віктор (13.06.1981 р. – лютий 2015) народився в смт. Червоне Андрушівського району Житомирської області. 1 серпня 2014 року був мобілізований Львівським окружним військкоматом до лав ЗС України. Зарахований до складу 128 гірничо-піхотної мукачівської бригади. З  4 жовтня 2014 року до 17 лютого 2015 року включно перебував в зоні АТО, в Дебальцеве. 18 лютого 2015 року виїхав з Дебальцеве в напрямку Артемівська. Колона потрапила в засідку, опісля зв’язок з Віктором пропав. Пошуки  дружини спочатку не дали результатів, але тепер завдяки МО України та волонтерам «Чорного тюльпану» тіло загиблого віднайшли й після експертизи ДНК – ідентифікували. В нього залишилось дружина і двоє синів віком 9 і 12 років.

Дзюбан Максим (27.08.1992 р. – вересень 2014). Був призваний Львівським акружним військкоматом. Стрілець-зенітник аеромобільного десантного батальйону. 2 вересня 2014 року було отримано інформацію про загибель трьох десантників 1-го батальйону 80-ї окремої високо-мобільної десантної бригади, які брали участь у боях за луганський аеропорт. Серед них – Дзюбан Максим. Ідентифікований по ДНК та визнаний загиблим слідчими органами, про що складено відповідну постанову.

 

Loading...