У Львові публічно виконали Гімн України, який присвятили Надії Савченко

У Львові сьогодні відбулася акція публічного виконання Державного Гімну України, який присвятили льотчиці Надії Савченко.

Участь в акції, яка проходила біля міської Ратуші, взяло близько тисячі львів‘ян, до яких долучилися зокрема, Герой України Ігор Юхновський, віце-ректор Українського католицького університету Мирослав Маринович, ректор Львівського Національного університету ім. І. Франка Володимир Мельник, українська шахістка Марія Музичук, а також міський голова Львова Андрій Садовий.

Під час спільного виконання Гімну України у супроводі трьох військових духових оркестрів учасники акції розгорнули кількаметровий Державний Прапор України і запустили в небо сотні жовто-блакитних кульок.

«Цього року ми всі разом присвятили тут, у Львові, виконання нашого Державного Гімну Надії Савченко. Їй сьогодні найважче, вона сьогодні показує ідеал мужності і стійкості. Бажаємо їй здоров’я і якнайшвидшого повернення на Батьківщину. Я переконаний, що вона повернеться в Україну, як переможниця, як героїня», – зазначив після завершення акції Садовий.

Loading...