У Львові праворадикали закидали камінням автобуси з представниками ЛГБТ

У суботу біля готелю «Дністер» на вул. Яна Матейка у Львові сталися сутички за участю невідомих осіб у масках та людей, яких евакуювали з готелю, повідомляє Zaxid.net.

До поліції надійшло повідомлення про замінування готелю «Дністер», у якому представники ЛГБТ-спільноти проводили заходи скандального Фестивалю рівності.

Правоохоронці вивели людей з готелю та посадили їх в автобуси. У цей час невідомі в масках, які перебували біля готелю, почали кидати в автобуси петарди.

Коли автобуси від’їхали від готелю, на вул. Листопадового Чину інша група невідомих осіб закидала їх камінням.

Як повідомили у прес-службі ГУ Національної поліції Львівщини, постраждалих внаслідок сутичок немає.

За інформацією організаторки фестивалю Олени Шевченко, вони поїхали і з готелю, і зі Львова загалом.

В.о. начальника ГУ Національної поліції у Львівській області Дмитро Загарія повідомив, що поліція не затримувала людей, які кидали каміння в автобуси, але провела з ними профілактичні бесіди. На його думку, ці люди не є представниками конкретної політичної сили чи громадської організації.

Поки що жодна організація не взяла на себе відповідальності за сутички.

За словами Загарії, наразі правоохоронці вирішують питання про відкриття кримінального провадження. Він також заявив, що учасник Фестивалю рівності поїхали з готелю і їхньому життю нічого не загрожує.

19 березня у Львові розпочався  Фестиваль рівності. Через заборону суду проводити масові акції біля Оперного театру організатори відмовились від ЛГБТ-квесту. Натомість інші заходи відбувались у готелі «Дністер». Біля готелю зібпрались невідомі люди в масках. Низка правих організацій заявила, що їхніх представників там немає.

Loading...