У Львові громадські активісти зірвали представлення нового прокурора області

У Львові сьогодні представники кількох громадських організацій та спілки учасників антитерористичної операції зірвали представлення нового прокурора Львівської області Віталія Мякішева, призначеного звільненим 30 березня генеральним прокурором Віктором Шокіним.

Кілька десятків  активістів пройшли в приміщення прокуратури Львівської області, де сьогодні повинно було відбутися офіційне представлення колективу новопризначеного прокурора Львівської області Мякішева.

Протестувальники принесли з собою яйця, томатний сік, зібрані для Мякішева гроші «на квиток до Житомира» і тримали плакати з написами: «Громадські організації проти парашутистів і сепаратистів», «Ми не допустимо руки Шокіна і парашутиста у Львові».

Учасники акції заявили, що не допустять призначеного без конкурсу і обговорення з громадськістю «прокурора від Шокіна».

«Ми дізналися, що на Львівщину хочуть призначити одіозного прокурора Мякішева. Це людина, яку Шокін призначив перед тим, як написати свою заяву на звільнення. Ми не хочемо допускати в область парашутистів. Наша вимога – призначити конкурс на цю посаду та запросити на проведення конкурсу журналістів та громадських активістів», – заявив голова громадської організації «Рабів до раю не пускають» Іван Спринський.

Він також зазначив, що представлення, «завдяки протесту активістів» сьогодні не відбулося і для цього «навіть не довелося застосувати яйця та томатний сік», оскільки заступник генпрокурора Назар Холодницький частково задовольнив вимоги протестувальників і призначив на 5 квітня зустріч активістів з Мякішевим для обговорення подальших дій і «відповідей на всі питання».
 

Loading...