У Львові через повідомлення про замінування на кілька годин було зірвано роботу ТРЦ «Форум»

У Львові через анонімне повідомлення про замінування 2 березня на кілька годин було припинено роботу торгово-розважального центру «Forum Lviv».

Як повідомили у департаменті цивільного захисту Львівської ОДА, 2 лютого о 16:21 невідома особа на оперативну лінію „102” повідомила про замінування у Львові приміщення торгово-розважального центру «Forum Lviv» на вулиці Під Дубом, 7-б. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

З будівлі центру було евакуйовано 5800 осіб (800 персоналу, 5000 відвідувачів).

На місці працювали основні підрозділи сил цивільного захисту міста Львова у складі 47 осіб та 12 одиниць техніки.

Спеціалістами вибухово-технічного відділу разом з кінологами, після проведеного обстеження приміщень та прилеглої території, вибухового пристрою виявлено не було.

Пошукові роботи були завершені о 19:50.

Встановлено, що анонімний дзвінок про замінування було здійснено з таксофону розташованого у центрі міста на проспекті Свободи, 49. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

Довідка. «Forum Lviv» розташований в центрі міста, на вулиці Під Дубом, недалеко від головної площі міста і Оперного театру. На верхньому рівні триповерхового торгового центру розміщуються кінотеатр, зона розваг і ресторани з видом на місто. Загальна орендована площа Forum Lviv складає 35 000 кв.м. Підземний паркінг Forum Lviv вміщує 600 паркомісць.

Loading...