У Львові була зірвана робота Залізничного суду через повідомлення про замінування

У Львові через повідомлення про замінування майже на дві години була припинена робота Залізничного районного суду на вулиці Степана Бандери.

Як повідомили у прес-службі Головного управління Національної поліції у Львівській області, сьогодні, 29 березня, об 11.10 на телефон  оперативної лінії 102 міста Дубно Рівненської області зателефонував невідомий, який не представився і  повідомив, що будівля Залізничного районного суду у місті Львові замінована. Будь-яких вимог, які б могли відвернути вибух, анонім не повідомив. Отримана інформація була передана львівським правоохоронцям.

З будівлі суду було евакуйованого понад 700 осіб (60 працівників суду та понад 650 відвідувачів).

Після проведеного обстеження будівлі та прилеглої території, яке було завершено близько 13.00, вибухових пристроїв виявлено не було.

Правоохоронці вживають заходи щодо встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

За інформацією розміщеною на офіційному сайті Залізничного районного суду, на сьогодні було заплановано розгляд 10 судових справ.

Loading...