У Львові поліцейські затримали журналіста, який відкрито ніс предмет схожий на РПГ

У Львові 27 березня  працівники патрульної поліції затримали у центрі міста 57-річного чоловіка, який відкрито ніс вулицею маскувальну сітку та предмет схожий реактивний протитанковий гранатомет РПГ.

Як повідомили у прес-службі патрульної поліції Львова, «екіпаж патрульних на вулиці Валовій затримав чоловіка, який пройшов біля правоохоронців несучи в руках  маскувальну сітку та предмет схожий на РПГ. 57-річний чоловік представився журналістом інтернет-видання. Повідомив, що використаний гранатомет йому передали бійці. Для з’ясування обставин предмет вилучено, чоловіка було доставлено до Галицького відділу  поліції».

Як уточнили у прес-службі головного управління Національної поліції у Львівській області, у чоловіка вилучили використаний тубус від РПГ, який скеровано на експертизу. Чоловік дійсно виявився журналістом одного з видань Львова. Він заявив працівникам поліції, що  використаний РПГ йому передали волонтери, щоб показувати на виставках. Однак, відмовився коментувати те, що  він демонстративно відкрито ніс центром міста зброю, яка могла сприйматися перехожими, як бойова.

Всі обставини інциденту – розслідуються.

Loading...