У ГПУ розглядають п’ять кандидатів на посаду прокурора Львівської області

Генеральна прокуратура розглядає  п’ять  кандидатів на посаду прокурора Львівської області.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Генпрокуратури в Facebook.

«У ЗМІ поширюється інформація про можливе призначення начальника управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергія Горбатюка на посаду прокурора Львівської області. З цього приводу прокурор Генеральної прокуратури Владислав Куценко прокоментував ЗМІ наступне.

Нещодавно з посади було звільнено прокурора Львівської області, тому виникла необхідність призначити керівника на цю вакантну посаду. «У зв’язку з цим на даний час Департамент кадрової роботи та керівництво Генеральної прокуратури підбирають гідного кандидата на посаду прокурора Львівської області», – пояснив В. Куценко.

«Наразі розглядається орієнтовно п’ять претендентів на посаду прокурора Львівської області, серед яких є і Сергій Горбатюк. Однак, на сьогоднішній день рішення про призначення на посаду тієї чи іншої особи ще не прийнято. Головне завдання – підібрати гідну людину і обов’язково врахувати її ділові якості, професійний рівень, досвід роботи, а також думку самого претендента щодо бажання обійняти вказану посаду», – зазначив прокурор Генпрокуратури.

Він також підкреслив, що без врахування думки претендента на посаду, у тому числі і думки С. Горбатюка, жодні кадрові призначення не відбудуться», – інформує Генпрокуратура України.

 

Loading...