Російське консульство у Львові закидали яйцями

Під час мітингу на підтримку української полоненої Надії Савченко генеральне консульство Російської Федерації на вул. Костя Левицького у Львові активісти закидали яйцями. Також хтось кинув димову шашку на територію консульства, повідомляє Zaxid.net.

Як розповіла речник патрульної поліції Львова Катерина Рибій, мітингуючі зірвали прапор Росії і намагалися повісити український прапор, однак не встигли. «Зараз поліція здійснює охорону та регулювання дорожнього руху на місці події. Працюють слідчі», – сказала вона.

Народний депутат Володимир Парасюк, який брав участь у мітингу, розповів, що саме він зірвав прапор Російської Федерації. «Активісти закидали російське консульство яйцями. Вийшов представник консульства. Я попросив зняти прапор, але він відмовився, тому я зняв його сам і кинув на землю. Не знаю, здається, його потім спалили», – сказав він.

Як повідомлялося, сьогодні, 9 березня, львів’яни знову провели мітинг на підтримку української полоненої Надії Савченко, яка оголосила сухе голодування в Москві.

200 людей пройшлися ходою від пам’ятника Шевченку в центрі міста до генерального консульства Російської Федерації на вул. Костя Левицького з плакатами та вигуками «Волю Надії Савченко». Активісти запустили паперові літачки з надписами FreeSavchenko на територію консульства та виконали гімн України під його стінами.

Схожий мітинг відбувся у Львові і вчора, 8 березня.

Надія Савченко 4 березня оголосила сухе голодування на знак протесту проти зволікання з ухваленням їй вироку. 9 березня у день суду над українкою по всій Україні проводять масові акції на підтримку української льотчиці.

 

Loading...