Ріелтори Львова створили Дисциплінарний комітет, щоб убезпечити людей від шахраїв

Львівські ріелтори виступили проти шахраїв на ринку нерухомості. Щоб уберегти мешканців від квартирних афер, керівники агенцій із досвідом планують об`єднатися в Дисциплінарний комітет. Діяти він буде за єдиними правилами та принципами для всіх учасників.

Про це йдеться у сюжеті програми новин «Огляд дня» телеканалу ZIK.

Наразі вступити до такої структури зголосилися 227 ріелторів Львова. Ідею об’єднання аргументують активізацією масового шахрайства з нерухомістю. Консультувати бійців АТО Дисциплінарний комітет обіцяє безкоштовно.

«Ще з 1995 року ріелторська спільнота бореться за ухвалення закону про ріелторську діяльність, який ускладнить життя шахраям та убезпечить клієнтів. Однак, наразі ці намагання не знаходять відгуків. Ми вимагаємо від наших колег, щоб кожен із них мав ліцензію, був зареєстрований як ФОП, сплачував податки. Це перший крок до прозорості та відкритості ріелторської справи. Також працівники повинні підвищувати свій рівень кваліфікації: ходити на навчання, тренінги та семінари», – розповіла керівник львівської ріелторської фірми Ірина Яремко.

За її словами, компанії готові безкоштовно консультувати бійців АТО. Окрім того, незабаром вони планують провести безоплатне навчання для львів’ян.

Loading...