Ректором Львівської академії мистецтв став скульптор Володимир Одрехівський

Ректором Львівської національної академії мистецтв обрали кандидата мистецтвознавства, професора Володимира Одрехівського.

Вибори відбулися  29 березня у Академії мистецтв у Львові та підрозділах академії (інституті та училищі прикладного і ужиткового мистецтва) у Косові, повідомляє Гал-інфо.

За Володимира Одрехівського віддали свої голоси 55,4% виборців у Львові і в Косові. Його конкурент,  кандидат мистецтвознавства, професор Роксолана Шафран набрала 28,54% голосів.

Це вже друга спроба провести вибори ректора навчального закладу. Нагадаємо, що 10 листопада 2015 року відбувся 2 тур виборів ректора ЛНАМ, в ході якого жоден з кандидатів не набрав більше 50 відсотків голосів осіб, які мають право брати участь у виборах. Відтак, вибори ректора Академії вважалися такими, що не відбулися.

Довідка. Володимир Одрехівський, – завідувач кафедри монументально- декоративної скульптури, професор, Народний художник України, Заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, член Національної спілки художників України, голова секції скульптури ЛОО НСХУ, Лауреат Львівської обласної премії в галузі образотворчого мистецтва ім. І. Труша

Одрехівський Володимир Васильович народився 14 травня 1955 року у Львові. У 1972-1977 роках навчався у Львівському державному інституті прикладного та декоративного мистецтва на відділі художньої кераміки і закінчив його з відзнакою за спеціальністю «Декоративно-прикладне мистецтво». Диплом -– скульптурна паркова композиція «Мрійник» (керівник – І.М. Франк). Вчителі з фаху — Е.П. Мисько, Д.П. Крвавич, І.М. Франк.

Одружений, має сина

 

Loading...