Президент України підписав закон про електронне декларування

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з представниками комісії з обрання членів Національної агенції з питань протидії корупції підписав Закон ”Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей подання службовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансового характеру у 2016 році”.

Про це повідомили у прес-службі глави держави.

Зазначається, що документ входив до пакету законів, ухвалення яких необхідне для запровадження Європейським Союзом безвізового режиму для українців.

«В 2016 році цей Закон вступає в дію. Заповнювати чиновники будуть декларації в 2016 році і відповідальність буде наступати в 2016 році. У вашій присутності я підписую цей закон», – сказав президент. Глава держави підкреслив, що всі закони та зміни, які входять до «безвізового пакету», важливі для України та направлені на боротьбу з корупцією.

У свою чергу голова представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський, який також був присутній на зустрічі, привітав ухвалення закону, зазначивши, що до напрацювання цього документу були залучені експерти Європейської Комісії.

Loading...