Поліцейського на Сихові збив син екс-начальника ДАІ Богдана Мицака

Чоловік, який 3 березня на Сихові збив автомобілем працівника патрульної поліції Львова, – син одіозного колишнього начальника управління ДАІ у м. Львова Богдана Мицака Михайло.

Цю інформацію ZAXID.NET TV підтвердили у Сихівському райвідділі поліції.

Лабораторна експертиза не підтвердила вміст алкоголю в крові чоловіка, однак у правоохоронців виникли підозри, що порушник ПДР перебуває у стані наркотичного сп’яніння. У нього взяли аналіз крові для проведення ще однієї експертизи.

«Коли порушник хотів продовжити рух, я загородив йому дорогу. Він добре бачив, що я стою попереду, але все одно поїхав вперед», – розповів патрульний Євген Макаров.

Михайло Мицак відмовився давати коментарі журналістам, однак заперечив той факт, що наїхав на поліцейського. «Хай вони вам скажуть правду», – додав він.

Нагадаємо, у Львові поблизу ринку «Шувар» 23-річний водій автомобіля Audi A7 збив патрульного поліцейського. ДТП сталася після того, як правоохоронці попросили його показати документи. Водій на автомобілі намагався втекти на ринок, однак його затримали біля пропускної системи «Шувару».

Його батько Богдан Мицак у 2012 році був начальником колишнього управління ДАІ Львова. У січні 2013 року його звільнив з посади тодішній керівник ГУ МВС у Львівській області Олександр Рудяк, назвавши однією з головних причин звільнення, «деякі питання особистої чистоплотності». Богдан Мицак 14 місяців перебував у відпустці за станом здоров’я і 31 березня повернувся на посаду, чим викликав бурхиву реакцію у суспільстві.

Факт звільнення, а також звинувачення у хабарництві Богдан Мицак всіляко заперечував.

Громадські активісти провели кілька пікетів, пояснивши, що вони вважають Мицака негідним будь-якої керівної посади у правоохоронних органах.

Loading...