Поліцейські патрулі у Львові підсилять нацгвардійцями

Патрульна поліція міста Львова патрулюватиме вулиці Львова разом із представниками Національної гвардії України. Спільні патрулі в рамках експерименту планують впровадити у Сихівському районі після того, як відповідний наказ підпише начальник Департаменту патрульної поліції України, повідомляє Zaxid.net.

«Зараз ми на стадії розробки маршрутів патрулювання, проводимо аналіз криміногенної ситуації у Сихівському районі. У кожному районі визначатимемо найбільш проблемні місця. Думаю, що найближчим часом ми вийдемо на вулиці», – розповів  заступник начальника управління патрульної служби у Львові Роман Пилипенко.

Попередньо планується, що у Нацгвардії буде два автопатрулі та шість піших нарядів, які працюватимуть цілодобово, позмінно. За словами Романа Пилипенка, комплектуватимуть наряди по-різному – по двоє контрактників або троє строковиків Нацгвардії у залежності від підготовки.

Прес-офіцер Західного територіального об’єднання Нацгвардії Олег Тіхов зазначив, що нацгвардійці патрулюватимуть також із пішими нарядами поліції. З його слів, патрулі за участю нацгвардійців, які відмінили у Львові після запуску патрульною поліції, вирішили знову запровадити, щоб посилити безпеку в місті.

Представники Нацгвардії матимуть стандартний набір спецзасобів – кайданки, перцевий балончик, гумовий кийок та засоби зв’язку, щоб працювати на спільній хвилі з поліцією. Вони працюватимуть у найбільш проблемних районах за попередньо розробленими маршрутами в місцях концентрації злочинів.

«Наприклад у Сихівському районі є проблематика із крадіжками з автомобілів. Будемо працювати у тому напрямку. Якщо мова йде про центр, то скоро потепліє і в місті почастішають випадки крадіжок ланцюжків. Ми розроблятимемо маршрути із врахуванням часу скоєння певного виду злочинів», – наголосив Роман Пилипенко.

За його словами, результати спільної роботи аналізуватимуть та, якщо вона буде успішною, експеримент розширять на інші райони Львова.

 

Loading...