Двох посадовців Львівського Національного аграрного університету затримали на хабарі

У Львові під час одержання хабара затримали двох посадовців Львівського Національного аграрного університету.

Як повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області, співробітниками Служби безпеки України спільно із слідчими   обласного управління Національної поліції  16 березня затримано «на гарячому»,  при одержанні неправомірної вигоди, завідувача кафедри та доцента Львівського Національного аграрного університету.

Як зазначається у повідомленні, завідувач кафедри машинобудування зазначеного вишу, будучи головою комісії із захисту дипломних робіт, вимагав та одержав від студента  3-го курсу факультету механіки та енергетики 200 доларів  США хабара за сприяння  в успішному захисті дипломної роботи.

Водночас, доцент цієї ж кафедри, як науковий керівник  із підготовки дипломних робіт   вимагав та одержав від згаданого студента  ще 400 доларів США неправомірної вигоди за підготовку та погодження дипломної роботи з подальшим сприянням в успішному її захисті.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 14, ч. 3 ст. 368 КК України (готування до одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вчинення чи не вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди).

Loading...