Невідомі закидали «коктейлями молотова» творчу майстерню головного архітектора Львова

У Львові сьогодні вночі невідомі підпалили приміщення творчої майстерні головного архітектора міста Львова Юліана Чаплінського.

Про це повідомили  у прес-службі Львівської міської ради.

Як зазначається у повідомленні, 10 березня, близько  04.00, спалахнула пожежа у триповерховому офісному будинку на вулиці Лисенка, 21 в якому на першому поверсі розміщується творча майстерня головного архітектора Львова.

Як згодом розповіли сусіди, двоє молодиків розбили вікна і закинули у приміщення «коктейлі молотова» в результаті чого спалахнула пожежа.

Вогнем сильно пошкоджено перший поверх, також згоріли цінні макети. Сам Юліан Чаплінський вважає, що це був цільовий підпал.

«Мені зателефонувала охорона, згодом друзі та сусіди. Сказали, що у майстерні спрацювала пожежна сигналізація. Сусіди бачили, як два молодики розбили вікна і закинули «коктейлі молотова» у приміщення. Виникла пожежа. Доки приїхала пожежна та поліція, був сильно пошкоджений весь перший поверх. Згоріли цінні макети. Думаю, що це був цільовий підпал моєї творчої майстерні», – зазначив Юліан Чаплінський.

Loading...