НБУ запроваджує електронне погодження управлінських документів

Національний банк України затвердив інструкцію з організації документування своєї управлінської інформації, в рамках якої погодження (візування) проектів документів в електронному вигляді у системі електронного документообігу регулятора (АСКОД) стане рівноцінним його власноручному візуванню в паперовій формі.

Про це йдеться в постанові НБУ №165, опублікованій на сайті регулятора.

Цією ж постановою регулятор вніс зміни до Регламенту правління НБУ в умовах особливого періоду, згідно з якими рішення правління ухвалюються на колегіальній основі більшістю голосів, при цьому враховуються голоси як присутніх членів правління, так і отримані шляхом опитування з використанням наявних засобів зв`язку.

Як повідомлялося, глава НБУ Валерія Гонтарева в грудні 2014 року повідомила, що регулятор безпосередньо підключився до процесу трансформації фінансового сектору з урахуванням новітніх технологій.

Одним із проектів, що реалізуються НБУ в рамках цієї трансформації, стало впровадження електронного документообігу, що за її словами, стане першою сходинкою в переформатуванні Національного банку на так званий цифровий банк.

 

Loading...