Надія Савченко з 6 квітня має намір поновити сухе голодування

6 квітня українська військовослужбовець та народний депутат Надія Савченко, яку учора засудили до 22 років російської в`язниці, має намір поновити сухе голодування.

Про це повідомила її сестра Віра Савченко, передає УНІАН.

”Дали дозвіл на побачення як і обіцяв чесний російський суд. Є дозвіл забрати частину речей. Зараз вийдуть адвокати і ми підемо”, – сказала Віра.

За її словами, вони мають забрати частину листів та спеціальне харчування для людей після операцій, яке вона вживала після припинення сухого голодування.

”Вона збирається 6 квітня поновити суху голодовку – якщо ніяких політичних рішень не буде – це харчування їй не потрібно. Це її рішення”, – наголосила Віра.

Вона зауважила, що нової інформацій щодо можливого звільнення Савченко немає, хоча переговори тривають.

”Начебто якісь зрушення є, я у позитивному настрої, але тут як каже Надя – не вір, не бійся не проси. Тут вірити навряд чи можна, але треба сподіватись на краще і працювати на її звільнення”, – сказала Віра.

”Під час побачення маємо домовитись що робимо далі, робимо майдан під СІЗО, чи ні”, – іронічно додала вона.

За її словами, вчора до суду вдалось пронести два прапори України, один підписано вояками 92-ї та 95-ї бригад, другий – звичайними людьми на Майдані.

Як повідомлялося, суд у Росії 22 березня засудив Савченко до 22 років ув`язнення за нібито вбивство російських журналістів, які незаконно перебували на сході України для інформаційного супроводу російських бойовиків.

Також суд присудив Савченко штраф у 30 тис. рублів за «незаконний перетин кордону».

Савченко та її захист звинувачення відкидають і підтверджують, що на момент загибелі російських журналістів її вже захопили бойовики, які потім примусово переправили її до Росії.

Савченко незаконно утримують у РФ з середини літа 2014 року.

 

Loading...