На Львівщині викрили конвертаційний центр з оборотом 65 млн грн.

На Львівщині податкові міліціонери викрили діяльність конвертаційного центру з оборотом 65 млн грн.

Як повідомили у прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, оперативними співробітниками було встановлено, що у Львівській області діє стійка група, яка надає послуги конвертації коштів та мінімізації сплати податків. За період 2015 –   2016 років обсяг проконвертованих коштів перевищив 65 млн грн., а послугами конвертаційного центру користувались 30 діючих підприємств області.

В результаті проведених обшуків вилучено комп’ютерну техніку, з якої подавалась податкова звітність фіктивних суб’єктів господарської діяльності (СГД), печатки та документи фінансово-господарської діяльності фіктивних СГД, банківські картки фізичних осіб, через які відбувалось зняття готівкових коштів, СD-диски (електронні ключі), заблоковано 212 тис грн. на банківських рахунках транзитно-конвертаційних СГД, щодо яких ініційовано процедуру анулювання свідоцтва платників ПДВ, що унеможливить подальше формування податкового кредиту і попередить втрати держбюджету на суму понад 17 млн. грн.

За даним фактом зареєстроване кримінальне провадження за попередньою правовою кваліфікацією: ч.2 ст. 205 КК (Фіктивне підприємництво) та ч.3 ст.212 КК України (Ухилення від сплати податків в особливо-великих розмірах).

 

Loading...