На Львівщині відкрили пам’ятник Герою Небесної сотні Анатолію Жаловазі

У місті Дубляни Жовківського району 13 березня урочисто відкрили і освятили пам’ятник на могилі Героя Небесної Сотні Анатолія Жаловаги.

Як повідомили у прес-службі Львівської ОДА, віддати шану українцеві, окрім рідних та близьких, прийшло багато земляків, побратими та друзі, представники обласної та місцевої влади.

Після відправи у місцевому храмі Успіння Пресвятої Богородиці. Потім присутні мовчазною пішою ходою пройшли на міський цвинтар, де похований Анатолій Жаловага. Після освячення пам’ятника Героя України вшанували хвилиною мовчання.

Активного учасника Євромайдану Анатолія Жаловагу 20 лютого 2014 року пострілом в голову убив снайпер. За самовіддане служіння Українському народові він посмертно отримав звання Героя України та був удостоєний ордена “Золота зірка”.

Довідка. Анатолій Григорович Жаловага народився в Дублянах у 1980 році.

З дитинства захоплювався спортом, після 8-го класу вступив до Львівського училища фізичної культури. Виступав у складі чоловічої гандбольної команди СКА-Львів. Після завершення Львівського державного університету фізичної культури викладав фізкультуру у Львівському аграрному університеті. Згодом працював у будівельній сфері.

У березні 2015 року на фасаді навчального корпусу Львівського училища фізичної культури встановлено меморіальну пам’ятну дошку на його честь.

 

Loading...