На Львівщині митники затримали контрабандну партію живих кліщів

На Львівщині у пункті пропуску «Шегині» митники затримали контрабандну партію живих кліщів на суму близько 6 млн. грн.

Як повідомили у прес-службі головного управління ДФС у Львівській області, 3 березня в зону митного контролю пункту пропуску «Шегині» заїхав автомобіль «Volkswagen Transporter» під керуванням громадянина України. Для перетину кордону він обрав смугу спрощеного митного контролю „зелений коридор”.

Під час візуального огляду автомобіля у працівників митниці виникла підозра про можливе переміщення прихованих товарів. У зв’язку з цим автомобіль було скеровано до поглибленого митного огляду, під час якого в багажному відділенні було виявлено товар, який відповідно до наказу Міністерства аграрної політики України заборонений до ввезення з інших країн та відповідно до статті ст. 378 Митного Кодексу України обмежений до ввезення громадянами на митну територію України, а саме: 40 картонних коробок з живими кліщами.

Митники виявили, що вміст однієї коробки становить 500 упаковок, 30 картонних коробок з личинками комах, в термокоробках з пінопласту, які вміщують в себе охолоджувальні елементи. Живі кліщі відомі, як природні хижаки рослиноїдних кліщів і дрібних комах. Вони використовується у сільськогосподарському виробництві, а саме, в системах біологічного та інтегрованого захисту рослин у закритому та відкритому ґрунті.

Так, громадянин вчинив дії, що мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ст. 471 Митного кодексу України. Товар, точна вартість якого буде встановлено додатково, вилучено. За цим фактом складено протокол про порушення митних правил, справу буде скеровано до суду.

Loading...