На Львівщині митники затримали контрабандну партію елітного алкоголю

На Львівщині сьогодні, 9 березня, в пункті пропуску «Краковець – Корчова» митники затримали партію елітного алкоголю, який громадянин України намагався ввезти в Україну контрабандним шляхом.

Як повідомили у прес-службі головного управління ДФС у Львівській області, з Республіки Польщі прибув автомобіль під керуванням громадянина України, який обрав смугу руху «зелений коридор».

Під час візуального огляду автомобіля у працівників митниці виникла підозра про наявність прихованих товарів. Автомобіль було виведено в зону поглибленого огляду де у багажному відділенні та салоні автомобіля працівники митниці виявили 1044 пляшки алкоголю відомих торгових брендів, зокрема «Finlandia», «Sauza», «Chivas».

Так, громадянин порушив встановлений порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю «зелений коридор», тобто намагався перемістити через митний кордон України товар,  який відповідно до статтей 376 та  378 МКУ підлягає обов’язковому письмовому декларуванню.

Зазначені дії мають ознаки порушення ст. 471 Митного кодексу України. Складено протокол про порушення митних правил. Товар вилучено, його  вартість буде встановлено додатково. Справу скеровано до суду.

 

Loading...