Москаль заявляє, що кошти на ремонт доріг в Україні розподіляються за політичними домовленостями

Голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль заявляє, що розподіл коштів в Україні на ремонт доріг відбувається за політичними домовленостями.

Про це йдеться у заяві, оприлюдненій на офіційному сайті Москаля, інформує УНІАН.

За словами Москаля, про такий розподіл свідчить аналіз затвердженого Кабінетом міністрів України розподілу дорожнього бюджету на 2016 рік, регламентованого розпорядженням КМУ в редакції від 16 березня 2016 року. Копію додатку цього документу Москаль оприлюнив на своєму сайті.

«Загалом між регіонами розподілені понад 3,5 мільярди гривень, однак якщо хтось отримав ласий шматок пирога, то комусь дісталися одні крихти», – додав Москаль.

Він також зазначив, що, згідно з розпорядженням, Закарпатській області виділили всього 76,5 млн грн на 17 км доріг державного значення (ділянки автодоріг «Київ – Чоп», «Вилок – Дяково» та «Мукачево – Рахів»), тоді як Івано-Франківська область отримала 461,5 млн грн на 72,2 км доріг державного значення.

«Це найбільше в Україні! Львівській області виділено 252,6 млн грн на 90,6 кілометрів доріг. По Львівщині взагалі цікава картина. Мало того, що минулого року область додатково отримала на дороги 312 млн грн від «дорожнього експерименту, тепер на дороги державного значення тут направили ще 87,1 мільйон, а на місцеві дороги, що прокладені між селами, – вдвічі більше – 165,5 мільйонів!» – уточнив Москаль.

«То що це за принцип справедливості? Чому деякі області обділені, наче сироти при панському столі? Чим Закарпаття, яке межує з чотирма країнами ЄС і має 19 контрольно-пропускних пунктів, завинило перед Кабінетом міністрів? Чому область, де митниця стабільно перевиконує план надходжень, взагалі не включили в «дорожній експеримент»? Що це за поділ регіонів на різні сорти, як це робилося при Януковичу?» – заявляє голова Закарпатської ОДА.

Москаль у своїй заяві також закликав журналістів зі Львівщини проаналізувати список місцевих доріг, на які так розщедрився уряд, і встановити, на чиїх мажоритарних округах вони знаходяться. «Тому що такий «справедливий» розподіл бюджетних грошей – не що інше, як відверта корупція. Зараз політичні хабарі роздають не грошима, а дорогами!», – вважає Москаль.

Loading...