Львів’яни оцінили роботу поліції на “трійку з плюсом”

У березні львів’яни поставили своїм правоохоронцям менше «четвірок» та більше «двійок», що призвело до зниження середньої оцінки правоохоронних органів м. Львова до 3,2 балів, що на 0,1 менше ніж у лютому. Так, зростання оцінки львівських правоохоронців, що почалося ще у грудні, припинилося, — результати щомісячного соціологічного дослідження «Львівський омнібус», яке проводить Центр досліджень та комунікацій «Active Group», повідомляє Гал-інфо.

У перший місяць весни кількість львів’ян, які оцінюють роботу місцевих правоохоронних органів у 5 балів, практично не змінилася із минулого місяця. Так, у березні 13,7% респондентів «Львівського омнібуса» оцінили роботу захисників закону на «відмінно», у лютому — 13,5%.

Дещо зменшилося кількість «четвірок», яку львів’яни поставили правоохоронцям. Ще минулого місяця таких було 38%, а вже у березні – 33,3%. Такий показник поклав край стрімкому зростанню оцінки у 4 бали, яке відбувалося із грудня по лютий.

Майже така сама кількість львів’ян, що і минулого, оцінили результати роботи власних правоохоронців на 3 бали. Нагадаємо, що у лютому 28,5% респондентів обрали 3 бали у якості оцінки правоохоронців, а у березні цей показник становив 28%.

Частки респондентів, які оцінюють результати роботи львівських правоохоронців у «негативні» 2 та 1 бали, у березні становила 13,5% та 11,5% відповідною. Такі показники дещо більше, ніж аналогічні у лютому, тоді вони були на рівні 9,6% та 10,3%.

Так, за результатами соціологічного дослідження, було зафіксоване зростання середньої оцінки львівських правоохоронців, яке спостерігалося протягом трьох зимних місяців. Тепер же середня оцінка правоохоронних органів Львова становить 3,2 бали, що на 0,1 менше, ніж минулого місяця.

12 та 13 березня 1579 респондентів мали змогу відповісти на наші запитання та, тим самим, сформулювати своє ставлення до правоохоронців, оцінивши їх роботу за п’ятибальною системою. Польова фаза дослідження проводилась у Львові компанією «Active Group» останні вихідні кожного місяця в рамках проекту «Львівський омнібус». Похибка не перевищує 2,5%. З публічним звітом дослідження можна ознайомитись за посиланням.

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування на замовлення декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

 

Loading...